معرفی رسانه یقین

رسانه یقین

رسانه‌ي یقین، رسانه ای مستقل، بی طرف و آزاد است که محتوای خود را بر اساس ارزش های روزنامه نگاری مدرن منتشر می کند و می سازد.

رسانه‌ي یقین، رسانه ای مستقل، بی طرف و آزاد است که محتوای خود را بر اساس ارزش های روزنامه نگاری مدرن منتشر می کند و می سازد. این رسانه به صورت صوتی، تصویری و چاپی قابل دسترسی است و به زودی پخش رادیویی آن از کانال 94.1 پخش خواهد شد.

یقین میدیا در سال 2019 با هدف تقویت افکار عمومی به منظور ثبات و پیشرفت تاسیس شد. همچنین یقین مدیا آثار متعددی در زمینه های مختلف منتشر کرده است.
رسانه یقین به عنوان یک منبع خبری موثق در سطح ملی و منطقه ای شناخته می شود و سعی می کند محتوایی دقیق، منصفانه و بی طرفانه تولید کند.

ماموریت

مرکز تولیدی و رسانه یقین که در حال حاضر در سطح ملی در حال توسعه است
رسانه‌ی مستقل با بالاترین سطح پوشش در بسیاری از جنبه ها، در سال ۲۰۱۹ توسط تعدادی از میهن پرستان و کارشناسان برجسته رسانه ای تأسیس شد تا از طریق انعکاس و بازتاب حقایق در میان همه مردم افغانستان، اطلاع رسانی درست و تولید محتوای قابل خور جامعه‌ی افغانستان را ترویج دهد.

این رسانه از نظر رویکرد به اخبار و تولید رویدادها و ایجاد زمینه انعکاس پیشرفت های افغانستان، در صدد است تا اطلاعات مناسب، متوازن و بی طرفانه را به مردم ارائه دهد.